FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo

Name Designation Section Email Phone
गोकुल ढुङ्गेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको कक्ष cao@chaurjaharimun.gov.np 9857826111
गणेश बुढा मगर अधिकृत छैठौँ आर्थिक विकास शाखा ganeshbm007@gmail.com 9848068725
सिता थापा अधिकृत छैठौँ प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा suchanaadhikari@chaurjaharimun@gmail.com 9843521795
यज्ञ बहादुर कार्की इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा bibasyagya@gmail.com 9858038185
शेरप्रसाद ढकाल अधिकृत छैठौँ शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा Spdhakal79@gmail.com 9858040440
कृष्ण प्रशाद शर्मा रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र kpsharma44@gmail.com 9851160325
ज्ञानु गौतम सूचना तथा सञ्चार प्रबिधि सुचना तथा सञ्चार प्रविधि शाखा gautamrukum@gmail.com, ito.chaurjaharimun@gmail.com 9858075575,9812826126
बिमल खड्का प्राविधिक सहायक आर्थिक विकास शाखा bimalkhadka580@gmail.com, asc@chaurjaharimun.gov.np 9857824213
प्रकाश डांगी प्राविधिक सहायक कृषि सेवा केन्द्र prakashdc2076@gmail.com 9857856924
पवित्रा पोखरेल महिला विकास निरिक्षक महिला, बालबालिका तथा समाज कल्याण उप-शाखा ito.chaurjaharimun@gmail.com 9844830346
डण्ड प्रसाद शर्मा बरिष्ठ ल्याब असिष्टेन स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा dandaprasads@gmail.com 9848275019
रामलाल शर्मा लेखा प्रमुख आर्थिक प्रशासन शाखा sharmaramlal2078@gmail.com 9864357030
गणेश खड्का सहायकस्तर चौथाे राजश्व उप- शाखा khadkaganesh2054@gmail.com 9840572667
भिम बहादुर के.सी. सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा bhimkc855@gmail.com 9841768680
टिकाजङ्ग ओली प्राविधिक सहायक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा olitikajung43@gmail.com 9851224756
देब बहादुर बटाला प्रशासन सहायक प्रशासन उप-शाखा devabatala20@gmail.com 9868147536
प्रेम कुमार राना मगर एम आई एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उप-शाखा / सेवा इकाई premrana2048@gmail.com 9844852906
प्रविन थापा प्राविधिक सहायक राेजगार सेवा केन्द्र thapaprabin144@gmail.com 9868659252
प्रेम बहादुर राना सहायकस्तर चौथाे पशु सेवा केन्द्र 9861629653
गोबिन्द ददेल सह-लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा govindadadel@gmail.com 9857820999
शंकर बहादुर ओली अहेब चौथो तह स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा - 9868117351
किरण कुमार सिंह नायव प्राविधिक सहायक कृषि सेवा केन्द्र kiranjkt2045@gmail.com 9844830223
अनिल के.सि. सह-लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा anilkc363@gmail.com 9866806986
निर्मल ओली सहायकस्तर चौथाे सार्वजनिक खरिद तथा सम्पति व्यवस्थापन उप- शाखा nirmaloli2073@gmail.com 9840712879
केविन्द्र पुन मगर सहायक कम्पुटर अपरेटर प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा punkebindra@gmail.com 9858077180
मेलिना राेकाय सहायक महिला विकास निरिक्षक महिला, बालबालिका तथा समाज कल्याण उप-शाखा rmelinac2053@gmail.com 9861675932
सुशिला रोकाया न्यायिक सहजकर्ता कानुन इकाई sushilarokaya118@gmail.com 9848523118
. प्रशासन सहायक चौथाे दर्ता/ चलानी/साेधपुछ कक्ष
सेवक शर्मा अमिन पूर्वाधार विकास शाखा
विजय विष्ट प्रशासन तथा लेखा सहायक वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन इकाई bistabijaya261@gmail.com 9848062129
मोहन शाह असिष्टेन सब- इन्जिनियर वडा नं. ८,१३ र १४ 9848186230
देव बहादुर रोकाय फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उप-शाखा / सेवा इकाई devendrarokaya01@gmail.com 9844830469
राजु शर्मा असिष्टेन सब- इन्जिनियर वडा नं. ३ र ४ 9843671723
दिपेन्द्र शर्मा असिष्टेन सब- इन्जिनियर वडा नं.५, ६ र ९ 9863995235
चन्द्र बहादुर बुढा असिष्टेन सब- इन्जिनियर वडा नं.१०, ११ र १३ 9845334337
रमेश विश्वकर्मा असिष्टेन सब- इन्जिनियर वडा नं. १२ र १४ 9864707489
विमला राेकाय उद्यम विकास सहजकर्ता आर्थिक विकास शाखा 9840667870
मुक्ति वि.क. उद्यम विकास सहजकर्ता आर्थिक विकास शाखा 9842321572
नरेश ओली कार्यालय सहयोगी नगरपालिका 9864943911
सुशिला के.सी. भण्डारी कार्यालय सहयोगी नगरपालिकाकाे कार्यालय 9868124174
अमृता आचार्य कार्यालय सहयोगी नगरपालिकाकाे कार्यालय 9847864468
कालु कुमाल कार्यालय सहयोगी नगरपालिकाकाे कार्यालय 9866170152
ज्ञानि कुमारी के.सी कार्यालय सहयोगी 9868007201
खड्क रेग्मी कार्यालय सहयोगी 9868373372